O nas - Salon New York Strzyżenie psów - Warszawa

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas

 

Psy to moja pasja i zawsze były częścią mojego życia.  Uważam, że wszystkie pieski są piękne, ale szczególną uwagę wzbudziły we mnie rasy długowłose. Zawsze podziwiałam Yorkshire Terriery, Maltańczyki, Shih Tzu i piękne Charty Afgańskie.  

Moim marzeniem było posiadanie, jednej z tych ras w moim domu i zaczęłam realizować swoje plany poszukując mojego kochanego pupila. Zdecydowałam się na Yorkshire Terriera, ponieważ zawsze bardzo podobała mi się ta rasa, w której podziwiałam piękny długi włos i fantastyczny charakter.  W 1998 roku pojawił się u mnie w domu mój pierwszy wymarzony York i tak zaczęła się moja przygoda z tą cudowna rasą. Od 2000 roku jestem Członkiem Związku Kynologicznego w Polsce i prowadzę elitarną hodowle Yorków o przydomku ”Liberi Gaias” oraz należę do Klubu Top Hodowców Royal.  Moje Yorki mogą poszczycić się wieloma sukcesami wystawowymi tj. Championatami wielu krajów oraz Interchampionatami. Każdy wyjazd na wystawę to przyjemność nie tylko dla mnie, ale i dla mojego psa.  Pielęgnacja tej rasy jest bardzo trudna i czasochłonna, ponieważ w wystawach mogą uczestniczyć tylko Yorki z długim włosem, więc musimy doskonale wiedzieć, jakich używać kosmetyków i jak dbać oraz pielęgnować długi włos.  Kiedy niektóre z moich psów skończyły kariery wystawowe, zdecydowałam się je ostrzyc i tak zaczął się kolejny rozdział w moim życiu. Chciałam mieć pięknie ostrzyżonego psa i zaczęłam się szkolić w tym kierunku. Od 2007 roku zaczęłam zawodowo strzyc i pielęgnować psy małych ras w salonie na Bemowie.

W roku 2012 postanowiłam spełnić swoje kolejne marzenie i otworzyć własny salon o nazwie „NEW YORK”. Każdy piesek w moim salonie jest traktowany indywidualnie i dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z psami wiem, czego one potrzebują i ja potrafię im to zapewnić. Przede wszystkim dbam o dobre samopoczucie klienta, aby czuł się dobrze i bezpiecznie. Pracuje na bardzo wysokiej klasy sprzęcie groomerskim i używam doskonałych kosmetyków.

Swoje umiejętności w dalszym ciągu pogłębiam i doskonale dzięki uczestnictwu w szkoleniach i seminariach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z całej Europy.  
Wszystkich właścicieli i ich pieski serdecznie zapraszam do salonu „ NEW YORK”
.

Monika Olczak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
View My Stats
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego